Miniatyr bemålat på ben

Miniatyr bemålat på ben
Miniatyr bemålat på ben
Miniatyr bemålat på ben
Miniatyr bemålat på ben

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYR, 1800-talets början, damporträtt målat på ben, signerad L Jolly, baksida med monogramsigil i ben under krona, ca 7,5 x 5,5 cm

370302

2016-03-20