Hyllor/ skåp Jonas Bohlin

Hyllor/ skåp Jonas Bohlin
Hyllor/ skåp Jonas Bohlin
Hyllor/ skåp Jonas Bohlin
Hyllor/ skåp Jonas Bohlin

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

JONAS BOHLIN, hyllor/ skåp, 2 st.,"Cell A1", formgivna 1999, grå MDF, varav en signerad J Bohlin, båda skyltmärkta J Bohlin Jonas Bohlin Design Stockholm, vardera 75, 75x30 cm, 4 hyllplan medföljer, medföljande 4 tillhörande ej tidigare monterade dörrar
HISTORIK: Inropad på "Hommage à Jonas Bohlin", Jubileumsauktion den 10:e februari 2003, Stockholms Auktionsverk

Bruksslitage

370304

2016-03-20