Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, stockholmsarbete, fanerad i valnöt, dekor i intarsia, mässingsbeslag, höjd 81, 114 x 63 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, fanerskador och mindre bitar saknas

370306

2016-03-20