Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 16 dlr, silver, 1800-tal, olika modeller, bestående av: 12 matskedar, 4 gafflar, vikt ca 1100 g
Slitage, gravyrer
370309
2016-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här