Matskedar och matgafflar

Matskedar och matgafflar
Matskedar och matgafflar
Matskedar och matgafflar
Matskedar och matgafflar
Matskedar och matgafflar
Matskedar och matgafflar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 16 dlr, silver, 1800-tal, olika modeller, bestående av: 12 matskedar, 4 gafflar, vikt ca 1100 g

Slitage, gravyrer

370309

2016-03-20