LENNART ROUPÉ Dramaten 1983 Stockholmiana

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Dramaten - Stockholm, signerad och daterad L Roupé -83, olja på duk, 81x93 cm

370327

2016-03-28