Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad Stig Claesson, 131/150, färglitografi, 41x52 cm
370340
2016-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här