Axel Peter

Axel Peter
Axel Peter
Axel Peter
Axel Peter
Axel Peter
Axel Peter

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Flicka på brygga, signerad Ax Peter 1888?, olja på pannå, ca 28x35 cm

370350

2016-03-20