Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjäll, signerad Tord, olja på pannå, ca 22x27 cm
370355
2016-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här