Sven Gillgren olja

Sven Gillgren olja
Sven Gillgren olja
Sven Gillgren olja
Sven Gillgren olja
Sven Gillgren olja
Sven Gillgren olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN GILLGREN (1889-1966), "Lilla Hamnen, signerad Sven Gillgren, olja på duk, 59x72 cm

370373

2016-03-25