Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN GILLGREN (1889-1966), "Lilla Hamnen, signerad Sven Gillgren, olja på duk, 59x72 cm
370373
2016-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här