Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHRISTIAN D´ORGEIX (Frankrike, född 1927), Les Bateleurs, signerad d´Orgeix, 1974 enligt etikett, olja på duk, 92x73 cm.
370378
2016-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här