Christian D´ORGEIX

Christian D´ORGEIX
Christian D´ORGEIX
Christian D´ORGEIX
Christian D´ORGEIX
Christian D´ORGEIX
Christian D´ORGEIX

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHRISTIAN D´ORGEIX (Frankrike, född 1927), Les Bateleurs, signerad d´Orgeix, 1974 enligt etikett, olja på duk, 92x73 cm.

370378

2016-03-25