Ceclia Haupt oljemålning

Ceclia Haupt oljemålning
Ceclia Haupt oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, monogramsignerad CH, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 18 x 24 cm, oramad

370392

2016-03-21