Stol empire

Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire
Stol empire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL, empire, Petter Gustav Bylanders art, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, sitthöjd ca 45 cm

Bräckage, förstärkningar, fanérskador, senare beslag, saknar klädsel

370395

2016-03-21