Johan Nicolaas Van Lokhorst

Johan Nicolaas Van Lokhorst
Johan Nicolaas Van Lokhorst
Johan Nicolaas Van Lokhorst
Johan Nicolaas Van Lokhorst
Johan Nicolaas Van Lokhorst
Johan Nicolaas Van Lokhorst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN NICOLAAS VAN LOKHORST (1837-c.1929): Gårdsidyll, singernad och daterade 1870?, olja på pannå, ca 40x64 cm

370404

2016-03-20