Skedar 1700-tal

Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal
Skedar 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 2 st, silver, Joachim Dyring Hedemora, 1751-1773(1796), längd 21 cm, vikt ca 105 g

Slitage, äldre gravyrer

370411

2016-03-21