Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
SKEDAR, KAKTÅNG, SOPPSELV, SOCKERSKED, silver, 18/1900-tal, vikt 550 g
Zustandsbeschreibung
Soppslev med skador, slitage
370412
2016-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner