Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

SKEDAR, KAKTÅNG, SOPPSELV, SOCKERSKED, silver, 18/1900-tal, vikt 550 g

Zustandsbeschreibung

Soppslev med skador, slitage

370412

2016-03-21