Skrivbyrå 1800-tal
2016-03-21
370419
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, tvådelad, med draghandtag, vitmålad, med pistagefärgad inredning, höjd 104, 97 x 52 cm, nycklar finns
Senare nyckelskyltar och draghandtag, senare bemålad