Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", signerad roland S, pt okt 1982 "Sommarbris", färglitografi, ca 28 x 39 cm
Med dedikation
370428
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här