Skelettur Louis XVI

Skelettur Louis XVI
Skelettur Louis XVI
Skelettur Louis XVI
Skelettur Louis XVI
Skelettur Louis XVI
Skelettur Louis XVI

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKELETTUR, Louis XVI, Frankrike, vit marmor och brännförgylld brons, urverk uppburen av gripar, höjd 42 cm, pendel och nyckel finns

Marmorsockel med nagg

370460

2016-03-21