Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKELETTUR, Louis XVI, Frankrike, vit marmor och brännförgylld brons, urverk uppburen av gripar, höjd 42 cm, pendel och nyckel finns
Marmorsockel med nagg
370460
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här