Carl Malmsten Herrgården
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, stolar, 6 st., modell "Herrgården", vitlackerade, märkta Bodafors Sweden 1964, bordets höjd ca 75, 140 x 100, två iläggsskivor a 55 cm medföljer,
Möbeltyg med proveniens Utrikesdepartementet
(154964)
Bruksslitage, ytmärken
370466
2016-03-21