Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, fanerad med bl.a. valnöt, höjd ca 68 55x43 cm

Slitage

370472

2016-03-21