Aradi Edvi Illés Jeno

Aradi Edvi Illés Jeno
Aradi Edvi Illés Jeno
Aradi Edvi Illés Jeno
Aradi Edvi Illés Jeno
Aradi Edvi Illés Jeno
Aradi Edvi Illés Jeno

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARADI EDVIS ILLÉS JENO (1886-1962), religiöst motiv, signerad, olja på duk, 69x56 cm

Oramad, krackelyr

370483

2016-03-21