Kask för polis

Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis
Kask för polis

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KASK samt SABEL, omkring 1900, beslag i mässing, för svensk polis, längd sabel 83 cm, höjd kask 21 cm

Bruksslitage, mindre skador

370485

2016-03-21