Nakterhus

Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKTERHUS, 1900-tal, mässing, med fotogenbelysning, kardanskt upphängd vätskekompass, signerade W. Ludolph, Bremerhaven, höjd ca 22 cm

370486

2016-03-21