Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAF RUDBERG (1915-2001), motiv från hamnen i Backafall, Ven, signerad Gustaf Rudberg, färglitografi, 43 x 56 cm
Ej numrerat
370487
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här