Gustaf Rudberg litografi

Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi
Gustaf Rudberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001), motiv från hamnen i Backafall, Ven, signerad Gustaf Rudberg, färglitografi, 43 x 56 cm

Ej numrerat

370487

2016-03-23