Curt Burström akvatintetsning

Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964): Geometriska figurer, signerad och daterad Burström -53, akvatintetsning, ca 24x30 cm

onumrerad

370491

2016-03-21