Sidoboard skuret trä

Sidoboard skuret trä
Sidoboard skuret trä
Sidoboard skuret trä
Sidoboard skuret trä
Sidoboard skuret trä
Sidoboard skuret trä

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SIDOBOARD, 1900-tal, olika träslag, skiva med intarsia, underrede med skurna änglafigurer, höjd, 63, 28 x 66,5 cm

Bruksslitage, repor, märken

370494

2016-03-23