Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
SIDOBOARD, 1900-tal, olika träslag, skiva med intarsia, underrede med skurna änglafigurer, höjd, 63, 28 x 66,5 cm
Bruksslitage, repor, märken
370494
2016-03-23