Flygplansmodell Linjeflyg 1950-talets slut

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FLYGPLANSMODELL, LINJEFLYG, Made in Germany, Modellbau Schaarschmidt Berlin -Charlottenburg 2,omkring 1950-talets slut, bemålad metall, propellrar i plast, höjd 16, vingbredd 34 cm, längd 29,5 cm, namnbricka i foten saknas

Zustandsbeschreibung

Ytslitage

370508

2016-03-21