Omega armbandsur
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, Speedmaster Professional, 1969, mekaniskt urverk, kronograf, svart urtavla, stavindex, centrumsekund, minut- och timindikator, plexiglas, kopparfärgat verk, kaliber 861,17 jewels, referensnr: 145022-69 ST, verknr: 29609123, armband i stål och ej i original, diameter 40 mm, box
Ej funktionstestad, glas med repor, svart urglasring/bezel med tachymeterskala saknas, tryckknappar med slitage, box med skador
370528
2016-03-23