Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, tenn, signerad och daterad Tage Fougstedt 1928, krönet med dekor av stiliserad blomma, ca 51x27 cm
Folieringen med smärre skador
370531
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här