Brickor 1800-tal
2016-03-21
370570
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKOR, 2 st, 1800-tal, bemålad plåt resp nysilver, längd 60 resp 62 cm
Bruksslitage, färgbortfall