Fåtöljer jugend
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, jugend, 1910/20-tal, ek, senare klädsel i rött, höjd 70, 100x60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, viss blekning
370580
Päivämäärä:
2016-03-21