Fåtöljer jugend

Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, jugend, 1910/20-tal, ek, senare klädsel i rött, höjd 70, 100x60 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, viss blekning

370580

Päivämäärä:

2016-03-21