Ida Rydelius röllakan

Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan
Ida Rydelius röllakan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IDA RYDELIUS, matta, röllakan, signerad IR, ca 235 x 175 cm

Bruksslitage

370594

2016-03-25