Skrivställ silver

Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver
Skrivställ silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSTÄLL, med 2 bläckhorn, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, bläckhorn delvis i glas, längd ca 22,5 cm

Med gravyr

370605

2016-03-21