Eska herrarmbandsur
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESKA, herrarmbandsur, 20 microners gulddoublé, 1950-/60-tal, kvadratisk vit urtavla, stavindex och arabiska siffror och visare i gulmetall, centrumsekund, fixoflexarmband i gulddoublé
Ej funktionstestad, smärre slitage
370609
2016-03-25