Eska herrarmbandsur

Eska herrarmbandsur
Eska herrarmbandsur
Eska herrarmbandsur
Eska herrarmbandsur
Eska herrarmbandsur
Eska herrarmbandsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESKA, herrarmbandsur, 20 microners gulddoublé, 1950-/60-tal, kvadratisk vit urtavla, stavindex och arabiska siffror och visare i gulmetall, centrumsekund, fixoflexarmband i gulddoublé

Ej funktionstestad, smärre slitage

370609

2016-03-25