Mária Szantho

Mária Szantho
Mária Szantho
Mária Szantho
Mária Szantho
Mária Szantho
Mária Szantho

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MÁRIA SZANTHO (Ungern, 1898-1984): Kvinnlig modell, signerad, ca 86x134 cm

Duk skador, krackelyr

370621

2016-03-21