Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MÁRIA SZANTHO (Ungern, 1898-1984): Kvinnlig modell, signerad, ca 86x134 cm
Duk skador, krackelyr
370621
2016-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här