Guena Rogozny oljemålning
2016-03-21
370627
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): Blomsterstilleben, signerad Rogozny, olja på duk, ca 40 x 50 cm, oramad