Tom Bogaard oljemålning
Vollendet
2016-03-23
370639
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TOM BOGAARD (född 1965): Landskap, olja på duk, signerad och daterad Bogaard 1997, 31 x 46 cm, oramad