Sven-Arne Hökenström

Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" (född 1947): Komposition, signerad Höken, olja på pannå, 70x50 cm

370643

2016-03-23