Sven-Arne Hökenström

Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström
Sven-Arne Hökenström

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" ( född 1947): Arbetsområdets storlek, signerad Höken, olja på duk, ca 50x70 cm

370644

2016-03-23