Sven-Arne Hökenström
2016-03-23
370645
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" ( född 1947): Komposition, signerad Höken, olja på pannå, 70x50 cm