Barskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, rik dekor av intarsia, invändig inredning med spegelglas och belysning, hyllplan med gallerkant, 2 lådor, höjd ca 126, 77x42 cm, nyckel medföljer
Delvis renoverad, faner med smärre fläckar, stickkontakt saknas
370654
2016-03-23