Barskåp Louis XVI-stil

Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil
Barskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, rik dekor av intarsia, invändig inredning med spegelglas och belysning, hyllplan med gallerkant, 2 lådor, höjd ca 126, 77x42 cm, nyckel medföljer

Delvis renoverad, faner med smärre fläckar, stickkontakt saknas

370654

2016-03-23