Kolonn 1700-tal

Kolonn 1700-tal
Kolonn 1700-tal
Kolonn 1700-tal
Kolonn 1700-tal
Kolonn 1700-tal
Kolonn 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOLONN, 1700-tal, skulpterad ek, bär spår av förgyllning, korintiskt kapitäl, höjd ca 163 cm

Senare sockel, sprickor

370656

2016-03-23