Servis Kuznetsov
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAFFESERVIS, 19 dlr, Kuznetsov, Ryssland, porslin med figural dekor, bestående av: 7 koppar med fat , fat, 8 assietter, kaffekanna, sockerskål, bricka, kaffekannans höjd ca 19 brickans längd 48 cm
En kopp med klammerlagning, några med sprickor, bruks- och åldersrelaterat slitage
370657
2016-03-23