Servis Kuznetsov

Servis Kuznetsov
Servis Kuznetsov
Servis Kuznetsov
Servis Kuznetsov
Servis Kuznetsov
Servis Kuznetsov

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 19 dlr, Kuznetsov, Ryssland, porslin med figural dekor, bestående av: 7 koppar med fat , fat, 8 assietter, kaffekanna, sockerskål, bricka, kaffekannans höjd ca 19 brickans längd 48 cm

En kopp med klammerlagning, några med sprickor, bruks- och åldersrelaterat slitage

370657

2016-03-23