Vitrinskåp 1800-talets första hälft
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, England, fanérat i mahogny och citronträ, höjd ca 188x114x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Nyckelbussning saknas, senare benställning, smärre ytskador
370661
2016-03-23