Staffan Lind oljemålning

Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning
Staffan Lind oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

STAFFAN LINDH (född 1931): "Ballerinor", signerad och daterad Staffan Lindh 61, olja på duk, ca 100 x 80 cm

370664

2016-03-23